Genel

İstanbul’da en iyi implant doktoru

İstanbul'da En İyi İmplant Doktoru

İyi bir implant doktoru, implant tedavilerindeki uzmanlığını deneyimleriyle bir araya getirir. Tüm implant tedavilerinde en yüksek işlevselliği sunmaya odaklanır. Aynı zamanda estetiği ihmal etmeden kaliteyi ön plana çıkarır.

İstanbul’da en iyi implant doktoru arayışınız varsa kendinize belirli kriterler belirlemelisiniz. Seçeceğiniz diş doktorunun diş implantı uygulamalarında gelişmiş tekniklere sahip olduğundan en olmalısınız. Böylece eksik diş probleminizi en ideal yöntemlerle çözebilirsiniz.

İstanbul'da İmplant Doktoru Deyince

Neden Dr. Hilal Selamet?

implant-icon-al-cll

Uzmanlık

İmplant tedavisi ve dişeti hastalıkları konusunda uzman ve deneyimli bir diş doktoruna tedavi olun.

implant-icon-al-cll

Karşılanabilir Fiyatlar

Hastalarımı birer müşteri, kliniğimizi de ticarethane gibi görmekten çekinerek, sağlığınızı birinci önceliğim haline getiriyorum.

implant-icon-al-cll

Kaygılarınızın Farkındayım

Potansiyel sorularınızın ve kaygılarınızın farkındayım ve süreci birlikte zahmetsiz hale getirmek için çalışıyorum.

implant-icon-al-cll

Kaliteli İmplant Malzemesi

Birinci sınıf implant ve tedavi malzemeleri kullanarak, sağlığınıza kavuşmanız için hata payı bırakmamaya çalışıyorumm

Eksik diş tedavisi için en iyi implant doktoru

Diş hastalığı gibi sebeplerle dişlerinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Kaybettiğiniz dişlerinizi geri kazanmak için İstanbul’da doğru hizmeti bulmalısınız. Dr. Hilal Selamet kaliteli diş implantı tedavisi gerçekleştirmeyi taahhüt eder.

Nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk adımınız konsültasyona hazırlıktır. Konsültasyon sonrasında ileri görüntüleme teknikleriyle muayenenizi yaptırabilir ve tedavinizin planlanmasını sağlayabilirsiniz.

Aylarca beklemeden yeni bir dişe kavuşmak ister misiniz? Dr. Hilal Selamet’in ileri teknikleri sayesinde aynı günde implant imkanından yararlanabilirsiniz. Eğer İstanbul’da en iyi implant doktoru arayışınız varsa kriterlerinizden biri mutlaka ileri düzey teknikler olmalıdır.

Tek diş implant tedavisi

Tek diş implant tedavisi en sık başvurulan dental implant tedavisidir. Oldukça kısa süren basit prosedürlere sahiptir. Ancak tedavinin doğru yapılabilmesi için iyi bir implant uzmanından destek alınmalıdır.

 • Tek diş implant tedavisi lokal anestezi altında yapılır ve küçük bir kesi oluşturulması önemlidir.
 • En uygun diş boyutunu elde edebilmek için kemik yüksekliğinin ve genişliğinin ideal durumda olması gerekir.
 • Azı dişleri hariç olmakla birlikte cerrahi müdahale esnasında geçici bir diş yerleştirmesi yapılabilir.

Dr. Hilal Selamet tek bir diş implantı uygulasa bile muayene sırasında tüm imkanlardan yararlanır. Ağız yapınızı kontrol eder ve üç boyutlu ölçümlerle en doğru tedavi planını oluşturur. En iyi implant doktoru için araştırma yaparken sizin için tüm imkanları seferber edecek diş hekimlerine yönelmelisiniz.

Ön diş implant tedavisi

Ön dişiniz artık kurtarılamayacak durumdaysa implant en önemli çözümlerden biridir. En iyi implant doktoru tarafından yapılacak implant tedavisi sonrasında çene kemiğinizi korumayı başarabilirsiniz.

 • Ön diş implantı gerçek dişi en iyi şekilde taklit eder ve alveol adı verilen kemiğe uyum sağlar.
 • Uyum becerisi sayesinde kemik kaybı yaşatmaz ve çene kemiğiniz sahip olduğu gücü korumayı başarır.
 • Ön diş implant tedavisinin önceden planlanması ve lokal anestezi altında gerçekleştirilmesi gerekir.

Dr. Hilal Selamet tüm sürecin titizlikle ilerlemesini sağlar. Tedaviyle aynı gün geçici dişiniz olur ve iyileşme süresi tamamlandığında kalıcı olarak ön dişe kavuşursunuz. İstanbul’un en iyi implant doktorlarını arıyorsanız size aradığınız hizmeti tam zamanında sunacak birini seçmelisiniz.

Bize Yazın

Formu doldurun, tedavinizi hemen planlayalım.

  Bir günde implant tedavisi

  Bir günde implant tedavisi eksik diş problemini ortadan kaldırmak için kullanılan bir tekniktir. Kliniği ziyaret ettiğiniz aynı gün içerisinde yeni dişlere kavuşmanız mümkündür. Bununla birlikte yüksek hassasiyet gerektirir.

  • Bir günde implant tedavisi ileri düzey görüntüleme tekniği olmadan yapılması mümkün olmayan bir tedavidir.
  • Tedavinin en doğru şekilde planlanması için kapsamlı 3 boyutlu diş tomografisi taramasına başvurarak ilerlenmelidir.
  • Bir günde implant tedavisinden sonra herhangi bir rahatsızlık hissetmezsiniz ve takma dişlere ihtiyaç duymazsınız.

  Dr. Hilal Selamet çapraz ark içeren köprülerle implantları sabitleyerek bir günde yeni dişlere kavuşmanızı sağlar. En doğru teknikle eksik diş probleminizi ortadan kaldırıp gevşek takma dişlerden kurtulmayı başarabilirsiniz.

  All-on-4 diş implantı tedavisi

  All-on-4 diş implantı takma dişlerini sabit bir diş arkıyla değiştirmek isteyenler için idealdir. Uygun maliyetli bir çözümdür ve dört diş implantı gerektirir. Sadece üst arkı sabitlemek için implant sayısı altıya çıkarılabilir.

  • All-on-4 diş implant işlemi doğru teknikle ve yüksek hassasiyetle yapılmazsa hatalı sonuçlar verebilir.
  • Herhangi bir müdahale yapılmadan önce implant yerleşimi en ince ayrıntısına kadar planlanmalıdır.
  • Yerleşim planlamasında üç boyutlu taramaya ve dijital diş konum tespitine başvurulmalıdır.

  Dr. Hilal Selamet, all-on-4 diş implant tedavisi için gerekli olan tekniğe ve deneyime sahiptir. Titiz ölçüm ve değerlendirmeyle hassas planlama yapabilir. Kapsamlı ameliyata gerek kalmadan implant sahibi olabilirsiniz.

  All-on-6 diş implantı tedavisi

  All-on-6 diş implantı tam ağız diş implantı çözümüdür. Tam bir köprü sayesinde alt ve üst ark düzetilir. Destek açısından daha kuvvetli olduğundan yaklaşık 10 dişi değiştirecek bir köprü elde edilebilir.

  • All-on-6 diş implantı daha önce köprü tedavisi yaptırmış ama başarı sağlayamamış kişiler için idealdir.
  • Tedavi planı tamamen hastanın mevcut çene ve diş yapısının işlevselliğine bağlı olarak oluşturulmalıdır.
  • Tam ark olacak köprünün doğal görünebilmesi için zirkon veya porselen malzemeler kullanılır.

  Dr. Hilal Selamet, all-on-6 diş implantı tedavisinde yeterli deneyime sahiptir. Tamamı metal olmayan ve bu sayede daha doğal gözüken diş implantları sayesinde kusursuz bir ağız sağlığına kavuşabilirsiniz.

  Diş implantı için ideal tedavi planı

  Diş implantı tedavisinde en başından sonuna kadar sorunsuzca ilerleyen bir plan gereklidir. En iyi implant doktoru ile diğerleri arasındaki en önemli fark budur. Sağlığınız rastgele oluşturulan planlara bırakılamaz.

  Diş implantı için ideal tedavi planı verilere uygun olarak oluşturulur. 3 boyutlu diş tomografisi gibi yöntemlerle yapılacak görüntülemeler sayesinde veriler yakalanır. Ardından Dr. Hilal Selamet en uygun tedavi planına karar verir.

  Size ideal tedavi planı sunmayan diş hekimlerini en iyi implant doktoru diye tanımlamamalısınız. Veriler olmadan ağız yapınızın durumu belirlenemez ve doğru implant tedavisine asla karar verilemez.

  Eksik dişlere ağrısız veda edin

  Eksik diş probleminiz varsa ondan ağrısız bir şekilde kurtulabilirsiniz. Diş implantı sayesinde gerçekçi ve konforlu bir çözüm elde edersiniz. Üstelik takma dişlerdeki gibi yapıştırıcılarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  İstanbul’da en iyi implant doktoru araştırmanızı sonlandırdığınızda elinizde bir diş hekimi listesi olmalıdır. Daha özgüvenli şekilde gülümsemek, kolayca yemek yemek ve eskisi gibi rahat konuşabilmek için elinizdeki listeden size en uygun tedaviyi sunacak diş hekimini seçmelisiniz.

  Dr. Hilal Selamet üst düzey kaliteli dental implant tedavisi ile ağız sağlığınızı geri kazanmanızı sağlar. Ayrıca klinikten ayrılırken ağız ve diş sağlığınızı korumak için en ayrıntılı bakım önerilerini beraberinizde götürebilirsiniz.

  Neden Dr. Hilal Selamet?

  İstanbul’da en iyi implant doktoru arayışında olmanız durumunda işinizi şansa bırakamazsınız. Rastgele bir seçim yapmak yerine gelişmiş teknikleri kullanabilen diş implantı uzmanı Dr. Hilal Selamet’e danışmalısınız.

  Dr. Hilal Selamet’in 3 boyutlu diş tomografisi ile birlikte daha isabetli planlama yapabilme ve dijital tasarım oluşturma becerisi vardır. Tam ağız restorasyonu sağlarken sizin için ekstra işlevsellik ile estetiği bir araya getirebilir.

  • Deneyim: En iyi implant doktoru yıl içerisinde sayısız implant tedavisi gerçekleştirmiş olmalıdır. Seçeceğiniz diş hekimi yıllar boyunca implant tedavileri yapmış ve tekniğini sürekli geliştirmiş olmalıdır.
  • Karmaşık prosedürler: En iyi implant doktoru karmaşık prosedürlere hazırlıklı olmalıdır. Diş hekiminiz tüm karmaşık durumların üstesinden gelerek işlemleri zahmetsiz bir şekilde yapabilmelidir.

  Dr. Hilal Selamet son teknoloji dental implant çözümleriyle donatılmış olan kliniğinde size hizmet vermeye hazırdır. Deneyim, hassasiyet, kaliteli malzemeler ve estetik bir arada olsun istiyorsanız bugün doğru yerdesiniz.