Dental İmplant

Hiossen implant çeşitleri ve avantajları

Hiossen Implant, dental implant sistemleri geliştirmede öncü markalardan biridir. ET System ve MS System adını verdiği iki farklı dental implant sistemine sahiptir. 2007 yılında ABD’de New Jersey’de kurulan marka dünyanın en hızlı büyüyen dental implant firmalarından biridir.

Hiossen Implant diş hekimleri için güvenli çözümler sunmaya çalışırken bunu hastalar için en işlevsel olacak şekilde yapar. Daima kapsamlı araştırmalarını sürdürme sözüyle yoluna devam eder. Firma tarafından geliştirilen ürünler belirli dental sistem gruplarına ayrılırlar.

Hiossen Implant ile diğerleri arasındaki fark nedir?

Hiossen Implant temelleri 2006 yılında atılmış olan bir dental malzeme üreticisidir. Resmi olarak 2007 yılında faaliyete başlamıştır ve hızlıca büyüme göstermiştir. Dental implantlarda özellikle araştırma ve geliştirmeye odaklanır.

Hiossen Implant hastaların yaşam kalitesini yükseltme misyonuyla ilerler. Yenilikçilik her zaman ön plandadır. Diş hekimlerine hastaların çeşitli ihtiyaçlarını karşılama fırsatı sunar. Bunun için ET Implant System ve EM Implant System gibi ürün serileri geliştirmiştir.

Hiossen Implant müşteri hizmetlerinde dikkat çekicidir. Diş hekimlerini destekler ve onların implant sektöründe yeniliklere hazır olmalarını sağlar. İleri tekniklerin büyük bir kısmı için eğitim ve öğretim programları hazırlayarak bunları diş hekimlerine ulaştırır.

Hiossen implant yorumları

Hiossen implant yorumları eksik diş tedavisinde doğru markayı seçmenizi sağlayabilir. İmplant yaptırmak ve en iyi implant markalarından birini seçmek istiyorsanız hastaların yorumlarını önemsemelisiniz. Aynı zamanda deneyimli diş hekimlerinden fikir almalısınız.

“İmplant fiyatları yüksek olduğundan her zaman tereddütlerim vardı. Protez diş kullanmaktan ve sürekli bir şeyleri düzeltmekten çok sıkıldığım gün implant yaptırmaya karar verdim. Diş hekimim uygun fiyatlı olduğundan Hiossen önerdi. Sonuçlardan oldukça memnunum.”

“Yıllarca takma diş kullandım. Hiossen implant yaptırdıktan sonra inanılmaz rahat ettim. Hayatım için aldığım en önemli kararlardan biriydi. Yemek yemede, gülümsemede ve konuşmada artık tereddüt etmiyorum. Hiossen sayesinde yaşam kalitem arttı.”

“Bir diş hekimi olarak Hiossen implant kullanmak isteyenlere şimdiye kadar hiç olumsuz yorum yapmadım. Markanın geliştirdiği dental implant sistemlerinin kalitesi ortada. İmplant tedavisinden yüksek düzeyde memnuniyet bekleyen herkese önerebilirim.”

“Geçirdiğim talihsiz bir trafik kazası sonrası birkaç dişim eksildi. Doğal dişlerimi kaybetmek beni neredeyse depresyona soktu. Bir daha asla eskisi gibi işlevsel dişlerim olacağına inanmadım. Hiossen implant tüm bu endişelerimi gidererek hayatıma kalite kattı.”

“Eksik dişlerim benim için her zaman problemdi. İmplant tedavisinin kalitesi ve fiyatının biraz yüksek olması benim için bir dezavantajdı. Diş implantlarını araştırırken Hiossen’e denk geldim. Kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada sundukları için minnettarım.”

Hiossen implantların avantajları neler?

Hiossen Implant firmasının en önemli avantajı yüksek hassasiyete sahip ürünler geliştirerek diş hekimlerinin işini kolaylaştırmasıdır. Daima ileri teknolojilerden yararlanan firma çene kemiğine kolayca yerleştirilebilen güvenli, sağlam ve uzun ömürlü implantlar sunar.

  • Uzun ömürlü kullanım: İmplant tedavilerinin en önemli yanı uzun ömürlülüktür. Eksik dişler için gerçekleştirilen diğer tüm tedavilerden farkı budur. Hiossen implantları ise uzun ömürlülüğü bir adım öteye taşırlar ve ekstra dayanıklılıklarıyla dikkat çekerler.
  • Tasarımdan gelen konfor: Her implant tedavisi sonrasında belirli bir alışma sürecine ihtiyaç vardır. Hiossen söz konusu alışma sürecini kısaltmak için dental implantlarında özel tasarımlara başvurur. İmplantlarını doğal dişiniz gibi hissedebilirsiniz.
  • Kuvvete bağlı kararlılık: Protez takma dişler ve köprüler çok sınırlı düzeyde güç sunarlar. Hiossen dental implant sistemleriyle yapılan implant tedavileri ise sağlıklı bir doğal diş alternatifine sahip olmanızı sağlarlar. Başarılı bir şekilde diş kökünün yerini alırlar.
  • Doğal diş görünümü: Hiossen implantlar doğal diş görünümünde olurlar. Estetik açıdan size katkı sunarlar. İmplantlarda titanyum vida ve abutment görünür değildir. Kuron kısımları ise yüksek kaliteli olacak şekilde doğal diş görünümünü desteklerler.
  • Kemik kaybının önlenmesi: Diş implantlarının tamamı kemik kaybını önlerler. Hiossen, implant yüzeylerinde yaptığı geliştirmelerle önleyiciliği bir adım öteye taşır. Böylece zaman içerisinde yaşanan yüz şeklindeki değişiklik riski ortadan kalkar.

Çoğu implant markasında olduğu gibi Hiossen implantları temizlik kolaylığına sahiptirler. Dişlerinizi temizlemek için standart diş bakım prosedürlerini takip etmeniz yeterlidir. Ayrıca yıl içerisinde dönemsel bakımlar yaptırarak implantlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

hiossen implant çeşitleri

Hiossen implant çeşitleri neler?

Hiossen Implant tüm ürün çeşitlerinde uzun vadeli başarıya odaklanır. Titanyum ve zirkonyum destekli ürünler üretse bile ürünleri büyük oranda titanyum tabanlıdır. Biyolojik olarak insan vücuduyla uyumlu olan diş implantları eksik diş tedavisini olabildiğince kolaylaştırır.

1. ET Implant System

Hiossen Implant tarafından geliştirilen ET Implant System temel düzeyde bir çözümdür. Bir diş hekimine implant tedavisini başarıya ulaştırabilmek için her şeyi sunar. Kapsamlı araştırmalar sonucu oluşturulmuş bir ürün serisidir ve implant çeşitlerinin en iyilerinden biridir.

ET Implant System ürün serisinde hedef mükemmel uyumu yakalamaktır. Üretimde çok ciddi düzeyde hassasiyete bağlı kalınır. İmplant için geliştirilen abutment kısımları estetik açıdan en ideal sonucu elde etmeye yardımcı olurlar. Aynı zamanda cerrahi müdahaleyi azaltırlar.

2. ET NH Implant System

ET NH Implant System aslında, ET Implant System ürün serisinin bir parçasıdır. Kum püskürtme yöntemi kullanılarak üretilen biyolojik olarak uyumlu bir implant sistemidir. Tasarım açısından hedef ise gereksiz adımları ortadan kaldırmak ve cerrahi müdahaleleri kolaylaştırmaktır.

ET NH Implant System diğer implant çözümlerine göre daha hızlı kemik iyileşmesi sunar. Diğer marka implantların kemikle kaynaşması için gerekli olan süre 3 aydır. Hiossen ise bu süreyi 1 aya kadar düşürülebilir. Epey ince kaplama tabakasıyla optimum sonuçlara odaklanılır.

3. ET SA Implant System

ET SA Implant System, ET Implant System serisinde yer alır. Standart ürün gamından tek farkı ise optimum morfoloji sağlamaya odaklanmasıdır. Yüzeyi asitle dağlanmış bir dental implant çözümüdür. Diğer dental implant ürünlerine göre yüzey alanı çok daha geniştir.

ET SA Implant System serisindeki ürünler kemik iyileşme süresini kısaltma etkisine sahiptirler. Bağlantı kuvveti en ideal düzeyde olmakla beraber gövde tasarımında sabitlik ön plana çıkar. Stabil olduklarından uygun yerleşimi desteklerler ve yüzey işlemlerini basitleştirirler.

4. EM Implant System

EM Implant System dar alanlarda kullanılabilecek özel bir dental implant serisidir. İmplant gövdesi basit yerleştirmeleri desteklemek için idealdir. Ayrıca gövdenin implant geneliyle uyumu sayesinde kararlılık üst düzeye çıkarılır. En dar alanlarda bile kullanılabilirler.

EM Implant System, Hiossen Implant tarafından geliştirilen diğer dental implant sistemlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Diş hekimlerine verimli ve güvenli bir şekilde çalışma fırsatı sunar. Bu dental implant serisi özellikle alt çenenin ön bölgesi için en uygun tasarıma sahiptir.

hiossen implant fiyatları

Hiossen implant fiyatları ne kadar?

Hiossen implant fiyatları tercih edeceğiniz dental implant sistemine göre değişiklik gösterirler. EM Implant System en uygun fiyatlı olandır. Bununla birlikte tüm Hiossen implantlarında uzun vadeli fiyat avantajı vardır. Çünkü her birisi maksimum hassasiyet gözetilerek üretilirler.

Hiossen en iyi implant markaları arasında yer aldığından başlangıçta implant fiyatları belirgin bir dezavantaja sahiptirler. Ancak, yüksek başarı oranları her zaman değerlidirler. Komplikasyon riskleri düşük olduğundan diş hekimleri tarafından sıkça tercih edilirler.

En iyi implant doktorlarına danıştığınızda uzun ömürlü ve kalıcı implant denildiğinde Hiossen önerdiklerini görebilirsiniz. Ayrıca, diş hekiminiz tarafından sunulabilecek implant diş taksitlendirme gibi avantajlarla kaliteli bir implant tedavisi yaptırabilirsiniz.