Dental İmplant

Osstem İmplant Yorumları ve Osstem Markası

Osstem İmplant Yorumları

Diş implantları kullanımı ağız ve diş sağlığı açısından, oldukça önemli bir tedavi yöntemidir. İmplant uygulamaları ağız ve diş alanında herhangi bir eksiklik ve kayıp olması durumunda bu eksikliğin giderilmesi için yerine bir çeşit doldurma işlemi yapılmasıdır. Bu yazımız konusu implant tedavilerinden ziyade Osstem implant hakkındaki yorumlar ile ilgili olacaktır.

İmplant tedavileri için birçok implant markası bulunmaktadır. Esasında tüm implantlar titanyumdan üretilmiş, vidaya benzeyen biyolojik dokular ile uyumlu malzemelerdir.

İmplantları sadece çene kemiği içerisine yerleştirilen bir vida olarak görmek çok doğru değildir. İmplant bir sistemdir ve bu sistemin içerisinde implant operasyonunda kullanılacak cerrahi setten tutun da implant üzerine yerleştirilen bir çok ara parçadan söz etmek mümkündür.

Osstem implant da, dünyada var olan bir çok implant markasından bir tanesidir. Oldukça iyi bir sisteme sahip olduğundan söz etmek mümkündür. Osstem implant uygulaması implant tedavisinden yüksek verim alınmasına ve büyük ölçüde orijinale yaklaşmasına olanak sağlamasına sebep oluyor. Birçok kişi implant tedavisi alanında Osstem teknolojisini tercih ediyor.

Osstem İmplant Hangi Ülkenindir?

Osstem implant uygulaması hakkında aklında soru işaretleri olan kişiler için, Osstem Güney Kore malı olan bir implant şirketidir. Bu şirket dünya genelinde oldukça önemli bir yere ve başarıya sahiptir.

Osstem implant başarılı implant üretim teknikleri nedeniyle bulunduğu Asya kıtasında faaliyet göstermektedir. Ayrıca aynı zamanda Osstem implantlar dünya genelinde de kendisini son derece kanıtlamış implantlardır. Dünyada en iyi implant markaları arasında beşinci şirkettir.

Ar-Ge yatırımlarını son sürat devam ettiren bir şirkettir. Kendileri Kore implant üretimi alanında tek şirket olma konusunda söz vermiş ve bu yolda ilerlemektedirler. Her geçen gün bu alanda ilerlemeye devam eden şirket 1991 yılında başladıkları yolculuğu 2018 yılında çeşitli uluslararası kuruluşlar tarafından müşteri memnuniyeti en fazla Osstem implant Kore malı marka implantları olarak seçilmiştir.

Osstem İmplant Üretim Yeri Neresidir?

Ostem implantlarının üretim yerinin neresi olduğunu merak edenlere bu şirketin bir Güney Koreli şirket olduğunu belirtmiştik. Şirketin üretim yeri ise Seul olarak bilinmektedir. Şirket her geçen gün ürünlerinin güvenilirliğini artırmak adına yeni çalışmalara imza atmaktadırlar. Buna örnek vermek gerekirse 2008 yılında Osstem Kemik Fen Bilimleri Enstitüsü’nü kurmaları örnek verilebilir.

Şirket burada kemik rejenerasyonları ve diş implantları alanında çalışmalar yapmaya hala daha devam etmektedir. Ayrıca şirket FDA, ISO, CE gibi uluslararası sertifikaların da sahibidir. Bu sertifikalar, onların dünya çapında en iyi sağlık ürünü ürettiklerine dair belgelerdir.

Osstem şirketi her gün daha da ileriye giderek başarılarını katlamanın yanı sıra ABD, İngiltere, Çin, Rusya, Hindistan, Hong Kong, Tayland gibi başlıca ülkeler dışında dünya genelinde 60’tan fazla ülkeye Osstem implant ürünlerini sunmaktadır.

Osstem İmplantların FDA Onayı Var Mıdır?

FDA sertifikası sağlık alanında üretilen ürünlerin güvenilirliğini onaylayan dünya çapında oldukça önemli bir belgedir. Bu belge Amerika Sağlık Bakanlığına bağlı bir kuruluş tarafından verilmektedir. Osstem şirketi bu belgeye sahiptir Amerika Sağlık Bakanlığının kanunu uyarınca bu işlemi yapabilirler.

Bu da demek oluyor ki Osstem implant ürünleri sağlığa zararlı ürünler değildir. Ayrıca Osstem şirketi FDA sertifikalarının yanı sıra ISO ve CE sertifikalarının da sahibidir ki bu sertifikalar da sağlıklı ürün üretimi konusunda önemli belgelerdir.

Ostem İmplant ve Türkiye

Osstem implantları Türkiye’de son zamanlarda uzman diş hekimleri tarafından oldukça yoğun bir şekilde tavsiye edilen ve kullanılan bir implant markasıdır. Osstem implant ürünlerinin bu denli Türkiye’de tercih edilmesinin temel sebebi bu ürünlerin birçok açıdan diğer ürünlere üstünlük sağlamasıdır. Bu sağladığı üstünlükler ve farklar genelde hastanın tedavisini kısaltıcı ve iyileştirici nitelikte farklardır. Ve tahmin edersiniz ki bu da hasta için son derece önemli bir konudur.

Osstem İmplant Parçaları

Osstem implant şirketi sağladığı ürünleri her geçen gün artırmakta ve ileriye taşımaktadır. Bu anlamda Osstem şirketi müşterilerine SS sistemi (dahili tip dokuseviye implant), TS sistemi (dahili tip kemik-seviye implant), MS sistemi (mini implant), US sistemi (harici tip kemik-seviye implant) vb. gibi birçok farklı seçenekte ürün sunmaktadır.

Osstem İmplant Yorumları

Osstem İmplant Kaliteli Midir?

Osstem İmplant markası, dünya çapında bilinir, kalitesini kanıtlamış bir implant firmasıdır. Sadece implantların üretimi ile ilgili değil, implant operasyonlarının uygulanması için gerekli olan diğer yan ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesinde de oldukça önemli bir paya sahiptir. Ayrıca dünyaca ünlü sağlık kuruluşları ve dünya çapında geçerli belgelere sahip bir implant firmasıdır

Bu nedenle Osstem marka Güney Kore malı olan implant ve implant parçalarını büyük bir gönül rahatlığı ile alabilir ve kullanabilirsiniz.

Neden Osstem İmplant?

Aslında bu sorunun cevabı birçok daha önceki soruda cevaplandırılmıştır. Güney Kore malı olan Osstem implant oldukça kullanışlı, sağlıklı ve kaliteli bir markadır.

Ayrıca seçeceğiniz  implantın hasta memnuniyetine ve değerlendirmelerine oldukça önem vermesi son derece önemlidir. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamanız durumunda Osstem implant markası ürünlerinin arkasında durur ve ihmal var ise bu konuda telafi etmeye çalışırlar.

Bunun için tarafınıza bir sertifika verilmesini sağlamaktadırlar.

Bir diğer yönden Osstem implant ve implant parçaları şirketi her geçen gün kendilerini yenilemekte ve envanterini genişletmektedir. Bu sayede en son teknoloji implant ve dental implant parçalarına sahip olabilir ve diğer implant ve implant parçalarına nazaran daha iyi bir hizmet alabilirsiniz.

Özetlemek gerekirse Osstem şirketi dünü yarını ve bugünü belirli bir şirket olduğu için her şekilde ürünlerinin arkasındadır. Son teknoloji ürünleri oldukça uygun bir şekilde size sunan bu önemli ve itibarlı şirket hastalarını yarı yolda bırakmamaktadır. Bu nedenle Osstem implant ve implant parçalarını gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Daha fazla bilgi için telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.